Autor:

Damian Michalak

Utworzono:

16.04.2018

W niedzielne przedpołudnie kibice zgromadzeni na boisku w Korzeniewie byli świadkami niezwykle ciekawego widowiska sportowego. Mecz z wiceliderem miał zupełnie odwrotny przebieg aniżeli ten z przed tygodnia, bowiem to zespół z Karolewa zdobył szybko dwie bramki i to Wicher musiał gonić wynik. Pierwszą okazję na poprawę wyniku miał w 30 minucie Adrian Brajer, który niestety przestrzelił rzut karny. Za niespełna 7 minut sędzia dyktuje kolejną jedenastkę dla Wichru, tym razem do piłki podchodzi Patryk Ostrowski i pewnym strzałem pokonuje bramkarza Pelikana. Drugą połowę znów rozpoczynamy fatalnie i w 53 minucie tracimy bramkę na 1:3. Na szczęście odpowiedź była błyskawiczna, 55 minuta i bramkę zdobywa Mateusz Błaszczyk. Wicher dominuje, jak w pierwszej połowie lecz na wyrównanie czekaliśmy do 78 minuty gdy do siatki rywali trafił Adrian Brajer. Zwycięstwo i ważne 3 pkt. w doliczonym czasie gry daje Mateusz Błaszczyk, który po raz kolejny w tym meczu pokonuje bramkarza gości.