Autor:

Damian Michalak

Utworzono:

04.05.2018

Nasi piłkarze zagrali bardzo dobre spotkanie w meczu wyjazdowym z Liskowiakiem Lisków. Gospodarze tylko z początku groźnie atakowali i przeważali w tym spotkaniu, co udokumentowali bramką z rzutu wolnego. Później do głosu zaczął dochodzić Wicher. Dwie bramki zdobył Adrian Brajer, któremu widocznie nie przeszkadzał panujący tego dnia upał. Dobrze dysponowany mknął po skrzydle zostawiając za sobą kolejnych zawodników gospodarzy. Pierwsza bramka to przede wszystkim znakomite krzyżowe podanie Adama Głąbickiego do „Adiego”, który lekkim precyzyjnym strzałem posłał piłkę do siatki. Drugą bramkę zdobył dobijając strzał z bliskiej odległości. Wynik spotkania w pierwszej połowie ustalił Bartek Maćczak lekkim, jednakże precyzyjnym strzałem zza pola karnego. Druga połowa to równowaga w posiadaniu piłki, lecz to Wicher miał lepsze okazje na zdobycie bramek. Swoje okazje bramkowe marnowali m.in. Patryk Ostrowski, Adrian Brajer czy Adrian Bończyk, który dał dobrą zmianę i wniósł sporo ożywienia. W drugiej połowie bramek nie zobaczyliśmy i mecz zakończył się wynikiem 1:3 dla LZS Wicher Mycielin.