GOS Zieloni Koźminek - K.S. Pelikan Nowy Karolew 4-3 (Trampkarz Starszy)

Trampkarze Starsi z Nowego Karolewa rozegrali swój drugi sparing przed rozpoczęciem ligowych zmagań. Zmierzyli się z drużyną Zielonych Koźminek z rocznika 2001. Niestety drużyna wystawiła 8 zawodników, dlatego 2 Naszych graczy (Sebastian Zabawa i Dominik Siwczak) i jeden były zawodnik Calisii (Szymon Chowański) dołączyli do nich. Zostały rozegrane dwie połowy po 35 minut każda. W pierwszej połowie Nasza drużyna radziła sobie dobrze wygrywając ją 1-0 po trafieniu Bartłomieja Błoja. To jego czwarte trafienie w dwóch meczach. Po zmianie stron i wielu roszadach w składzie doszło do kanonady z obu stron. Najpierw gospodarze doprowadzili do wyrównania za sprawą Mikołaja Jakubowskiego. Zaledwie dwie minuty później na listę strzelców wpisał się urodzony w 2003 roku Mateusz Majerowicz. Nie minęły trzy minuty, a ten sam zawodnik zapisał na swym koncie dublet. W 51 minucie rzut wolny z ponad 30 metrów wykonał Mikołaj Jakubowski i przelobował bramkarza Pelikana. Dwie minuty później do wyrównania doprowadził Jakub Marszał strzałem z dystansu. W 60 minucie meczu wynik spotkania ustalił Szymon Chowański trafieniem zza pola karnego. Za tydzień rewanż pomiędzy oboma zespołami.

Powiązana galeria: