K.S. Pelikan Nowy Karolew - K.S. Jaskiniowiec Rajsko 7-5

Mecz podzielony na trzy 30-minutowe części lepiej rozpoczęła drużyna z Rajska. Trzykrotnie zagrozili Naszej bramce jednak bardzo dobrze spisywał się w bramce Adrian Bartosiak. Niestety w 21 minucie nie zdołał powstrzymać Zbigniewa Muchy, który otworzył wynik spotkania. Tuż przed zakończeniem pierwszej tercji świetnym strzałem z dystansu popisał się Marcin Jaszczak jednakże piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki gości. W drugiej części spotkania to Pelikan był stroną przeważającą. Najpierw centrostrzał Dominika Lemiecha z lewej strony przelobował bramkarza Jaskiniowca, a następnie Artur Szymczak wyprowadził drużynę z Nowego Karolewa na prowadzenie po drugiej w tym meczu asyście Pawła Bartosiaka. Tuż przed końcowym gwizdkiem drugiej tercji doszło do wymiany ciosów. Marcin Trzebiński zagrał do Tobiasza Jaromy, który podwyższył wynik. Nie minęła minuta, a goście odpowiedzieli drugim golem Zbigniewa Muchy. Po rozpoczęciu przez Jaskiniowca gry, Artur Szymczak odebrał piłkę obrońcom i w indywidualnej akcji wpisał się po raz drugi na listę strzelców. Trzecia część zaczęła się od mocnego naporu drużyny z Rajska, która w 62 i w 63 minucie zdobyła bramki dzięki trafieniom Zbigniewa Muchy i Tomasza Frątczaka. Wtedy swój show rozpoczął Artur Szymczak, który w ciągu 10 minut zdobył trzy bramki kończąc mecz z pięcioma trafieniami. W 85 minucie wynik meczu ustalił Tomasz Frątczak kompletując dublet. W 86 minucie po faulu na Piotrze Bartosiaku jedenastki nie trafił Adrian Bartosiak strzelając obok lewego słupka.

Skład:

1. Adrian Bartosiak

2. Piotr Brejnak (1 asysta)

3. Kordian Błazik

4. Jan Galuba

5. Dominik Lemiech (1 bramka)

6. Paweł Bartosiak (2 asysty)

7. Piotr Bartosiak (1 asysta)

8. Mateusz Humelt

9. Jakub Tomczyński

10. Marcin Trzebiński (1 asysta)

11. Marcin Jaszczak