K.S. Pelikan Nowy Karolew - Korona Chełmce 0-2

W 13. kolejce kaliskie klasy B. Pelikan na własnym obiekcie podejmował Koronę Chełmce. Od początku spotkania to Nasza drużyna prowadziła grę. Mateusz Stasiak oddał strzał z dystansu ale zatrzymał się on na słupku. Później po koronkowej akcji lewą stroną, Artur Szymczak wbiegł z piłką w pole karne i podał do Zbigniewa Gawrona ale ten przeniósł futbolówkę nad poprzeczką. Po kolejnej akcji lewym skrzydłem i wymianie podań pomiędzy Pawłem Bartosiakiem i Piotrem Bartosiakiem, strzał z linii pola karnego oddał Mateusz Stasiak ale został on zablokowany. Po dośrodkowaniu Pawła Bartosiaka z rzutu rożnego, nożycami próbował zdobyć bramkę Dominik Lemiech. Jeszcze przed przerwą świetnym zagraniem w pole karne, za obrońców drużyny przeciwnej, popisał się Zbigniew Gawron ale strzał Martina Strzelczyka sparował na rzut rożny golkiper gości. W drugiej części zawodów Nasza drużyna oddała sporo niecelnych strzałów z dystansu do których doprowadzało bardzo głębokie ustawienie obrony Korony. W 60 minucie kapitalnym podaniem w pole karne popisał się Paweł Bartosiak, a do piłki dopadł Piotr Bartosiak. Niestety jego podcinka zatrzymała się na poprzeczce. W 64 minucie Korona otworzyła wynik spotkania po bramce z rzutu rożnego. Od tego momentu Naszej drużynie brakło cierpliwości i zbyt szybko chciała znaleźć się pod bramką gości. Z dystansu próbował Artur Szymczak po podaniu z rzutu wolnego wykonywanego przez bardzo aktywnego tego dnia Pawła Bartosiaka. W 87 minucie po błędzie indywidualnym Sebastiana Lingowskiego piłkę w bramce umieścił Paweł Kaleta i ustalił wynik spotkania.