K.S. Pelikan Nowy Karolew - Zieloni Koźminek (juniorzy) 4-0

Ostatni sparing przed inauguracją rundy wiosennej rozpoczął się bardzo dobrze dla Naszej drużyny. Już w 3 minucie meczu piłkę obrońcom odebrał Artur Szymczak i pokonał Adama Jaszka. W 17 minucie spotkania z rzutu rożnego dośrodkowywał Piotr Bartosiak, a bramkę zdobył po świetnym strzale głową Mateusz Stasiak. Po tym golu obie drużyny stwarzały sobie szanse na zdobycie gola ale ta sztuka udała się Pelikanowi i to dopiero w ostatniej minucie pierwszej części zawodów. Około 20 metrów od bramki przeciwnika odebrał ją Paweł Bartosiak i uderzył nie do obrony. W drugiej części zawodów z bardzo dobrej strony pokazali się Tobiasz Jaroma i Piotr Witczak. Po dośrodkowaniu tego drugiego futbolówkę  w siatce umieścił Piotr Bartosiak w 51 minucie meczu. Nasi zawodnicy dominowali w drugiej połowie ale mimo kilku bardzo dogodnych okazji nie zdołali podwyższyć prowadzenia.