Wicher Mycielin Gospodarze

Damian Michalak

Utworzono:

09.01.2018

I tym razem prezes drużyny z Kościelnej Wsi dwoił i się i troił by spotkanie ponownie się nie odbyło. Sędzia główny tego spotkania Pan Dariusz Smolarek od samego początku dał zielone światło zawodom, bowiem boisko było przygotowane bez zastrzeżeń technicznych oraz zgodnie z przepisami obowiązującymi grę w piłkę nożną. Wicher rozpoczął spotkanie dość dobrze, widać było szczególnie wyciągnięte wnioski z poprzednich meczy i tym razem gra w obronie była solidna. W 25 minucie za sprawą Adriana Grali wyszliśmy na prowadzenie. Niestety euforia nie trwała długo bowiem KS Kościelna Wieś błyskawicznie wyrównała. Pod koniec pierwszej połowy po raz pierwszy w tym meczu formacja obronna Wichru popełnia błąd, który kończy się bramką. W drugiej połowie gramy w dalszym ciągu dobrze z tyłu lecz bez "fajerwerków" w ataku. Cierpliwość Naszych zawodników została nagrodzona w 60 minucie kiedy to po rzucie rożnym piłkę w kierunku bramki strącił głową Patryk Ostrowski, a do siatki wpakował Hubert Biedak.Wynik meczu ustalił Adrian Brajer zdobywając piękną bramkę uderzając wolejem piłkę odbitą od muru po rzucie wolnym.