K.S. Pelikan Nowy Karolew - Szczyt Szczytniki (juniorzy) 2-0

W czwartym meczu okresu przygotowawczego seniorzy Pelikana zmierzyli się z juniorami Szczytu Szczytniku. Początek spotkania to dużo nerwowości z obu stron. Na wstępie drużyna gości stworzyła spore zagrożenie pod Naszą bramką ale wyszliśmy z tego obronną ręką. W 40 minucie bramkarza Szczytu pokonał Paweł Bartosiak. W drugiej części zawodów w końcu Nasz zespół wszedł w swój rytm. Spokojne rozgrywanie akcji przyniosło kilka okazji. W 70 minucie meczu koronkową akcję przeprowadził Mateusz Stasiak z Arturem Szymczakiem. Ten drugi dośrodkował piłkę z prawej strony, a Piotr Witczak nie miał problemu, by umieścić piłkę głową w siatce rywali. Pod koniec spotkania pojawiło się niestety dużo ostrej gry, która powodowała częste przerywanie akcji. Pelikan w czwartym spotkaniu towarzyskim odnosi drugie zwycięstwo i po raz drugi zachowuje czyste konto.