K.S. Pelikan Nowy Karolew - Zieloni Koźminek 2-2

W trzecim meczu okresu przygotowawczego drużyna Pelikana ponownie podejmowała wyżej notowanego rywala. Tym razem był to zespół Zielonych Koźminek grający w klasie okręgowej. Drużyna gości w pierwszej części meczu grała w 12 zawodników - ośmiu zawodników pierwszego zespołu i czterech juniorów. Od początku spotkania to drużyna Zielonych dominowała na boisku. W pierwszej dogodnej sytuacji, po strzale głową, piłka odbiła się od słupka i wpadła w ręce Adriana Bartosiaka. Niedługo później po dośrodkowaniu z prawej strony wynik otworzył Paweł Wątrobski. Nie minęły trzy minuty, a został odgwizdany rzut karny dla drużyny prowadzonej przez trenera Damiana Barasa. Krzysztofa Długasia faulował Dominik Lemiech. Poszkodowany sam podszedł do jedenastki, którą obronił Adrian Bartosiak ale przy dobitce Nasz golkiper nie miał już szans. Po tym trafieniu obudziła się Nasza drużyna. Zbigniew Gawron świetnym zagraniem uruchomił na lewej stronie Piotra Bartosiaka, który okiwał w polu karnym przeciwnika i podał do wbiegającego Mateusza Stasiaka. Ten jednak trafił w stojącego na linii bramkowej obrońcę. W drugiej części meczu zrobiło się dużo więcej miejsca na boisku z powodu większych odległości pomiędzy formacjami. W 58 minucie świetne podanie otrzymał Mateusz Stasiak, który jeszcze wygrał przebitkę z obrońcą i strzałem umieścił piłkę w bramce. W 68 minucie po dwójkowej akcji na prawym skrzydle pomiędzy Piotrem Wośkiem, a Andrzejem Kuświkiem, ten pierwszy został sfaulowany w polu karnym. Do rzutu karnego podszedł Piotr Bartosiak i pewnym strzałem wyrównał wynik spotkania. W świetnej okazji znalazł się jeszcze Mateusz Stasiak lecz po minięciu dwóch obrońców w polu karnym stracił piłkę.