Orzeł Kawęczyn - K.S. Pelikan Nowy Karolew 8-3 (Trampkarz Starszy)

Trampkarze Pelikana w swym pierwszym przedsezonowym sparingu ulegli gospodarzom z Kawęczyna 8 do 3. Spotkanie lepiej rozpoczęła Nasza drużyna, która w 13 minucie meczu wykorzystała błąd przeciwnika. Na 14 metrze od bramki, bramkarz Orła złapał piłkę w ręce od swego obrońcy. Z rzutu wolnego pośredniego po podaniu Adama Warszewskiego piłkę w bramce umieścił Bartłomiej Błoj. Kilka minut później miejscowa drużyna odpowiedziała trzema bardzo szybkimi ciosami wynikającymi z kontrataków. W 27 minucie do rzutu rożnego podszedł Filip Klaczyński, którego dośrodkowanie wybił przed siebie bramkarz. Do piłki dopadł Bartłomiej Błoj i po raz drugi wpisał się tego dnia na listę strzelców. Tuż przed końcem pierwszej połowy po nieszczęśliwym rykoszecie piłka wpadła do Naszej bramki. Druga połowa nie mogła się dla Nas rozpocząć gorzej. Po samym wznowieniu gry zawodnicy Orła trafili swą piątą bramkę w tym meczu. Po dobrej pierwszej połowie w wykonaniu zawodników Pelikana, którzy co chwila szarżowali prawym skrzydłem,  w drugiej zabrakło Naszym chłopakom sił. Z tego powodu większość czasu gra odbywała się pod Naszym polem karnym. Przyniosło to skutek w postaci kolejnych dwóch bramek drużyny przeciwnej. W 66 minucie meczu Nasz zawodnik został sfaulowany co najmniej 25-metrów od bramki drużyny przeciwnej. Bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego Bartłomiej Błoj skompletował hat-tricka. Jeszcze przed końcowym gwizdkiem drużyna Orła ustaliła wynik na 8 do 3.

Skład:

1. Maciej Marczak